niedziela, 10 listopada 2013Korzystając z ostatnich (czas się z tym pogodzić, serio) ładnych, słonecznych dni w tym roku, mam kilka zdjęć z dzisiaj. Chyba jestem nudna... zauważyłam, że jedyne, do czego ostatnio używam aparatu to zdjęcia na lookbook'a. Nie robię nic ciekawego, a nawet jeśli mi się zdarzy, to jestem zbyt leniwa, żeby to uwiecznić. Żale z serii 'co Instagram zrobił z moim życiem'. 
Jutro kończy się mój 'jedenastodniowy weekend', czas na powrót do rzeczywistości. Nie odpoczęłam prawie wcale, od rana do wieczora, dzień w dzień, byłam poza domem. Jednak nie był to na pewno zmarnowany czas. Odwiedziłam kilka miejsc, w których nie byłam bardzo dawno, bądź wcale i zdecydowanie dobrze się bawiłam, poznając przy tym nowych ludzi, czyli bardzo na plus.
Martwię się tylko o szkołe, która ostatnio pokazała mi, że niestety nie przejdę przez proces edukacji olewając wszystko i wszystkich jak do tej pory. Nagle zaczęłam się tym przejmować, co dziwne, bo nigdy nie stresowałam się nauką. W każdym razie, myślę, że jakoś dam radę. 
Znikam kibicować moim ziomkom z Manchesteru
Adios.

Enjoying one of the last (it's time to deal with it, seriously) nice, sunny days this year I have some photos for you. I think I'm boring... I realised the only thing I use my camera for is lookbook. I never do any interesting stuff, and If it happens I'm too lazy to take photos. 'What has Instagram done to my life' series.
Tommorow my 'eleven-days weekend' is going to be finished, time to go back to reality. I have had no rest at all, I've left home in the morning and I've been back at night, everyday out.  I can't say I wasted that time though. I've visited some places I haven't seen for quite long or even ever in my life and I've met new people, so it was really positive. 
The thing I'm only worried about is school. Recently it shown me that I can't just ignore it as I used to till now. And suddenly I started to care what is kind of weird, cause I've never felt stressed because of studying. Anyways, I think I can do that.
I'm leaving you to cheer my Manchester dudes!
Adios.
9 komentarzy:

 1. fajny blog, super outfit :) pozdr.

  OdpowiedzUsuń
 2. czym robisz zdjęcia do blogga?

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na nowego bloga o kobietach i mężczyznach!

  laczyczydzieli.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Jesteś ładną dziewczyną, nadajesz się do tego, co robisz. A to rzadko spotykane. Gratuluję :)

  http:/lozap.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. you got the perfect pair of boyfriend jeans! :)

  toinfinitynbeyond13.blogspot.hk

  OdpowiedzUsuń