niedziela, 27 października 2013

hullo.

Jej, jak dziś ciepło, tęskniłam za tym, szczerze mówiąc. Jeden dzień bez kurtki, a humor od razu lepszy. Koniec października okazał się dla mnie niesamowicie pracowitym okresem. Ostatnio wszystko kręciło się wokół szkoły, a moje życie towarzyskie praktycznie przestało istnieć. Dlatego nadchodzące dni wolne są dla mnie wybawieniem. 
Stałam się maszyną napędzaną hektolitrami herbaty, słuchającą w kółko nowej płyty GD (częściowo wróciłam do kpopu) i odrabiającą prace domowe. Ideał dla rodziców, hahaha. Czwartki - czyli najgorsze dni w tygodniu - spędzam całkiem poza domem i rysuję do późnego wieczora. Oczywiście, bardzo to lubię, ale nie mogę ukryć, że to dosyć męczące hobby. 
Prawie całkiem zrezygnowałam z makijażu, jeżeli zdarzy mi się wytuszować rzęsy przed pójściem do szkoły, to jest to już jakiś sukces. Za to rzadko zapominam o lakierze do paznokci, wzbogaciłam się niedawno o biały i czarny mat. Uaktualniłam/posprzątałam ścianę nad biurkiem, przekształcając ją w swego rodzaju zbiór pamiątek i wspomnień. Miło jest czasem popatrzeć na stare zdjęcia. 

It's so warm today, I honestly missed that. One day without a jacket can make my mood so well. The end of October came out full of work. Recently my social life passed out and everything I did was connected to school. That's why future holidays are heaven for me.
I became a machine drinking huge amounts of tea, listening to GD new album round and round (i'm back to kpop abit) and doing homeworks. Parents ideal kid, hahaha.  Thursdays - worst days of the week - I spend all out and I draw till late night. O course I really like it but I can't hide it's a rather tiring hobby. 
I don't do make up almost at all now. If I use mascara to school it will be a kind of succes already.  I rarely forget about nails though. Got new white and black matt last week. I also updated and cleaned up my wall. There is a lot of photos and memories hanging on it now. It's nice to get back to the past sometimes.


top - thrifted / pants - H&M / cardi - Zara Men (a gift) / beanie - my brothers / wedges - nn / necklace - Stambul

1 komentarz:

  1. cute outfit and you look pretty without makeup! :)

    toinfinitynbeyond13.blogspot.hk

    OdpowiedzUsuń