sobota, 28 września 2013


Tegoroczna jesień przyszła zdecydowanie za szybko i okazała się niesamowicie przygnębiająca. Nie należę jednak do osób, które do swoich hobby zaliczają opowiadanie o tym, jak beznadziejne jest ich życie. Szczególnie, kiedy mówiąc tak, musiałabym skłamać. Przez ostatnie dwa tygodnie zrobiłam ogromną ilość produktywnych rzeczy, jak siedzenie w łóżku, czy zużywanie kolejnych opakowań chusteczek do nosa. Pomijając kilkudniowe przeziębienie skupiłam się nieco na nauce i rysunku. We wtorek wybawiłam się na koncercie najlepszego Macklemore'a. Oprócz tego w piątek wybrałam się z Kamilą (ze zdjęcia na górze) do CSW w Zamku Ujazdowskim na wystawę 'Polish Polish British British' - zestawienie prac brytyjskich i polskich artystów lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. W stu procentach polecam się zobaczyć! myślę, że różnorodność prac jest na tyle duża, by każdy znalazł coś dla siebie. Co prawda, nie brakuje kontrowersji i tematów tabu. Dlatego najlepiej oglądać i interpretować po wcześniejszym wysłuchaniu przewodnika. Postanowiłam pokazać tu kilka przykładów, które przykuły moją uwagę. Nie ma ich dużo, ponieważ nie skupiłam się na robieniu zdjęć, a poza tym, nie wszystko dało się sfotografować.
 Niżej kilka portretów z wczorajszej nocy u Kamili, nic specjalnego. Jestem lamą. I fotopamiętnik na samym dole :3

Autumn came so quickly this year and it's so depressing. I'm not the kind of person whose hobby is to bitch about their life though, so I'm not gonna lie, my life is fine. Last two weeks I've done a lot of productive stuff like lying in bed , using another tissues. Except a tiny cold I focused on studying and drawing more. On Tuesday I had an amazing time on Macklemore concert. He's undoubtly the best! On Friday I met with Kamila (on the photo up there) and we saw an exhibition called 'Polish Polish British British' in Centre of Contemporary Art in Warsaw. It shows both British and Polish artists' works from 80s and 90s. I really recommend it to you! i think the variety of art there make anyone find something they may like. There is a lot of controversy and and no-go areas though. That's why it's better to watch and interpret after listening to an explanation from a guide. I decided to show you guys some pieces I liked. There are just like four photos, cause I didn't focus on taking snaps what is more, not everything could be photographed. 
You can also see some portraits made last night I spent at Kamilas place, nothing much. I'm just a llama. And a tiny photodiary at the end.

2 komentarze:

  1. you look great in the third last photo! such an inspiring post as always :)

    toinfinitynbeyond13.blogspot.hk

    OdpowiedzUsuń
  2. love the photos!

    http://thefashioncanyon.blogspot.de

    OdpowiedzUsuń