wtorek, 5 lutego 2013


hej.
Wracam dzisiaj ze zdjęciami zakupów, które obiecałam. Pomyślałam, że przy okazji dodam też ostatni lookbook, ponieważ mam tam na sobie również rzeczy z Białegostoku. Cały strój jest w bardzo 'moich' kolorach, ale niekoniecznie w moim stylu, chociaż ostatnio przekonałam się do koszul. Mam nadzieję, że się spodoba. Szczerze mówiąc jestem z siebie dosyć dumna :3 Cała reszta jest z lumpeksów, oprócz lakierów, które kupiłam w Marionnaud.

hey.
I'm back here today with the photos of my last shopping treasures. I decided I will also put here my recent lookbook set, because I'm wearing things I bought in Białystok too. The colours are really 'mine' when the style isn't that 'mine' even though I like shirts recently. I hope you will like it. I'm quite proud of myself to be honest :3 The other things are from secondhand shops, except the nail polishes which I bought in Marionnaud.
 shirt - Massimo Dutti % ; blazer - Zara % ; skirt - Primark ; boots - Wojas8 komentarzy:

 1. Chciałabym się tak ubierać.. ale jestem brzydka i gruba, więc nie mogę ;3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pewnie wcale nie jesteś + każda figura może dobrze wyglądać zależnie od dobrania stroju :3

   Usuń
 2. hej, polecasz może jakieś konkretne second handy w Warszawie? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. szczerze mówiąc to nie mam ulubionego. Na lumpy zawsze jeżdżę do Ursusa i zazwyczaj nie wracam zawiedzona. Jednak uważam, ze najlepsze sh są w mniejszych miastach.

   Usuń