czwartek, 13 września 2012

 Dawno mnie nie było... Nie mam ostatnio żadnych kreatywnych pomysłów. Nowa szkoła, staram się uczyć, haha. Mimo, że nie nie należę do pracoholików. Pomyślałam, że wpadnę i napiszę (sama dla siebie, haha) moje ubraniowe plany na najbliższą przyszłość, czyli jesień. Nie jest tego dużo, staram się oszczędzać na... jeszcze nie wiem co :3 Ale zgaduję, że i tak najwięcej wydaję na jedzenie, kawę i bubbletea...

I haven't been here for a long time... I'm not creative last time, really. New school, I'm trying to study, haha, even though I'm not a hard-working person at all. I suddenly had an idea to write here (only for myself, haha) my autumn must-have list. Here are just a few things, I'm trying to save some money for still-don't-know-what :3 But I spend the most on food, coffe and bubbletea, I guess...  
Mój szkolny plecak z RiverIsland, który zamówiłam na Allegro i czekałam na niego prawie miesiąc... a obok  legginsy z H&M, kupione parę dni temu. Mam je na poprzednim zdjęciu, razem z kurtką z sh, koszulą ukradzioną mamusi i koturnami z NewLook'a.

My school backpack from RiverIsland. I had ordered it online and then was waiting for it about a month... so annoying! And H&M leggins, bought a few days ago. I'm wearing them in the previous pic, matched with sh jacket, my mum's shirt and NewLook wedges.


NIEZBĘDNE TEJ JESIENI / MUST HAVE THIS AUTUMN:


spodnie dresowe. spodobały mi się w H&M i Cubusie. nie jestem jeszcze pewna, które wybiorę. wiem tylko, że będą szare, ew. beżowe.
sweatpants. i liked H&M and Cubus ones. I'm still not sure which one should i buy but I know they have to be grey or beige.

czarne workerso-kowbojki, nie mam pojęcia jak buty tego typu buty nazywają się po polsku. muszę wyposażyć się w jakieś jesienne buty na płaskiej podeszwie, bo chodzenie codziennie na obcasie może okazać się męczące, a białe Martensy niestety nie pasują do wszystkiego.

black boots. i have to get a pair of flats for this autumn because wearing high heels everyday is quite tiring and white dr Martens don't match every outfit.


beanie (kondom na głowę dla wtajemniczonych). must have od wieków, ale jakoś nigdy nie zmotywowałam się do zakupu. tego roku będzie inaczej, przysięgam!

beanie, it' has been my must-have for ages but I've never been motivated enough to buy it. I swear, this year will be different!komin, mam już jeden, ale czerwony, kupiony w zeszłym roku. tym razem szukam jasnego, spodobał mi się jeden w Zarze, niestety nie mogę znaleźć zdjęcia w internecie...

snood, I already have one, bought last year, but its cherry colour. now I'm looking for a bright one. I saw a lovely one from Zara, but can't find the photo now :c


I to chyba wszystko... Niedużo, jak widać. Myślę, że niedługo jakiś outfit. (:

And that's all. Not much, as can you see. I think I'll post some outfit soon (: 

2 komentarze:

  1. Świetne buty podobne do tych na zdjęciu są w housie:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. o, a te znalazlam na stronie internetowej NewLook'a. :3

      Usuń